Promocje i zniżki w Dubaju dzięki karcie My Emirates Pass
Aktualnosci Azja Bliski Wschód Dubaj Transport ZEA

Promocje i zniżki w Dubaju dzięki karcie My Emirates Pass

DUBAJ, ZEA, 7 czerwca 2016 r. – Tego lata linie Emirates przygotowały promocję dla swoich klientów odwiedzających Dubaj. Pasażerowie tej linii lotniczej Emirates mają okazję lepiej poznać Dubaj dzięki atrakcyjnym zniżkom i wyjątkowym promocjom dostępnym w całym mieście w ramach karty My Emirates Pass, przygotowanej we współpracy z Departamentem Rozwoju Gospodarczego Dubaju. Pasażerowie podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji za okazaniem karty pokładowej i ważnego dokumentu tożsamości.

Specjalne zniżki i promocje w ponad 65 restauracjach i lokalach hotelowych, 10 ofert rekreacyjno-wypoczynkowych, m.in. pustynne safari, pakiety golfowe i wycieczki helikopterem, a także rozmaite zabiegi w spa dostępne są w Dubaju na podróżnych dysponujących kartą My Emirates Pass.

Mohammad Ali Rashed Lootah, Executive Director Commercial Compliance & the Consumer Protection Sector, powiedział: – Departament Rozwoju Gospodarczego Dubaju dba o to, aby odwiedzający Dubaj doświadczyli tutaj niezapomnianych chwil. Chcemy, żeby nasze miasto stało się dla nich miejscem, w którym najchętniej będą robili zakupy, chodzili do restauracji, zwiedzali i nie tylko. Wspólna inicjatywa Departamentu Rozwoju Gospodarczego i Emirates ma na celu zaoferowanie turystom i konsumentom tego, co w Dubaju najlepsze.

My Emirates Pass to jedno z serii wspólnych przedsięwzięć Emirates i Departamentu Rozwoju Gospodarczego, ułatwiających turystom odkrycie Dubaju i jego bogatej oferty. To miasto pełne atrakcji – od niezwykłych centrów handlowych, poprzez światowej klasy instytucje finansowe, biznesowe i kulturalne, aż po wytworne restauracje. Dubaj jest międzynarodową oazą, przyciągającą zarówno przedsiębiorców, jak i poszukiwaczy przygód czy amatorów wypoczynku.

Ze wszystkimi ofertami My Emirates Pass można zapoznać się na stronie – tutaj  (TC)

Źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics