Thailand Travel Mart Plus 2016 – podsumowanie targów
Aktualnosci Azja BIZNES Tajlandia

Thailand Travel Mart Plus 2016 – podsumowanie targów

W Chang Mai, stolicy północnego regionu Tajlandii, zakończyły się targi Thailand Travel Mart Plus (TTM +), impreza promująca potencjał turystyczny królestwa i krajów regionu Mekongu. Tegoroczne targi, odbywały się w dniach od 8 do 10 czerwca br. pod hasłem „Uśmiechnij się z nami”, przez co Tajlandia ma być kojarzona z gościnnością, przyjaźnią i relaksem. Po tym jak dotychczas, przez 14 kolejnych lat impreza odbywała w Bangkoku, obecnie została przeniesiona na północ do Chiang Mai i gościła w imponującej Chiang Mai International Exhibition and Convention Centre ( CMECC ). Ten ruch pokazuje, że północny region Tajlandii staje się istotny dla turystyki kraju, będąc łącznikiem dla innych państw grupy ASEAN , takich jak Kambodża, Laos, Birma i Wietnam.

TTM-2016-Over-All_15-500x300

Trzydniowe targi, mające kluczowe znaczenie dla rozwoju turystyki w regionie, oficjalnie otworzył wicepremier, generał Tanasak Patimapragorn. Zgromadziły 345 wystawców, 305 kupców z 55 krajów oraz ponad 100 dziennikarzy z kraju i zagranicy i były zorganizowane w systemie krótkich spotkań roboczych. Wśród wystawców znaleźli się przedstawiciele większości sektorów rynku turystycznego: organizatorzy turystyki, agenci, hotelarze, przewoźnicy oraz firmy oferujące   produkty dla przemysłu turystycznego.

TTM-2016-Over-All_19-500x300

Wśród oficjalnych gości byli Pan Kobkarn Wattanavrangkul, minister Turystyki i Sportu Tajlandii, Pan Yuthasak Supasorn, Prezes Urzędu Turystyki Tajlandii, a także przedstawiciele kadry kierowniczej Organizacji Turystycznej Regionu Mekong (Kambodża, Laos, Birma, Wietnam i Tajlandia – CLMVT ). (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics