Zaproszenie na Jamajkę – Reggae Półmaraton 2023
Aktualnosci Ameryka Jamajka LIFESTYLE sport

Zaproszenie na Jamajkę – Reggae Półmaraton 2023

Reggae Marathon & Half Marathon to najważniejsze międzynarodowe wydarzenie sportowe na Jamajce. Maratończycy, entuzjaści lekkiej atletyki oraz początkujący biegacze, przyjadą do Negril, stolicy stylu Casual na Jamajce, na wydarzenie charakteryzujące się dobrymi wibracjami i mnóstwem muzyki reggae.

Marathon Reggae jest wyjątkowo jamajskim, ale też międzynarodowym wydarzeniem muzycznym. Maratończycy wezmą udział w certyfikowanym na całym świecie konkursie w biegach w rytmie pulsującej muzyki reggae oraz lokalnym duchu „irie”

W porównaniu do innych podobnych wydarzeń, ten najważniejszy event  biegowy na Jamajce ma także istotny element muzyczny. Wystartować mogą zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, a trasy w tym roku to półmaraton oraz bieg na 10 km, zostaną rozegrane w Negril w niedzielę 3 grudnia 2023 r. Wydarzenia towarzyszące będą odbywać się od piątku. Więcej na www.reggaemarathon.com oraz na oficjalnym koncie Instagram.

DOKUMENTY

Obowiązkowy formularz imigracyjny/celny C5, który należy wypełnić i złożyć przy wjeździe na Jamajkę, można teraz wygodnie złożyć online przed wyjazdem na stronie Electronic C5 | Passport Immigration and Citizenshipo Agency (PICA) (enterjamaica.com).

Dzięki temu, że najpierw zostanie zweryfikowany adres e-mail pasażera, wkrótce otrzymasz potwierdzenie złożenia wniosku drogą mailową. Kolejnym wymogiem przy wjeździe na Jamajkę jest ważny paszport. Wiza nie jest wymagana w przypadku pobytu trwającego maksymalnie 30 dni
w celach turystycznych, wymiany kulturalnej lub biznesowej.

Więcej o słonecznej Jamajce przeczytacie tutaj

Jamajka – wyspa w słońcu

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics