Afryka Aktualnosci BIZNES Targi Zimbabwe

Zimbabwe – Sanganai/Hlanganani – World Tourism Expo wystartowało

Sanganai/Hlanganani – World Tourism Expo to coroczne targi turystyczne organizowane przez Urząd Turystyki Zimbabwe. Prezentują najszerszą gamę najlepszych produktów turystycznych Afryki i przyciągają międzynarodowych gości oraz media z całego świata. Poprzednie edycje Sanganai/Hlanganani odniosły ogromny sukces. Prezentowały się wiodące afrykańskie destynacje i główne światowe rynki turystyczne, takie jak RPA, Botswana, Malezja, Chiny, Zambia, Malawi, Kenia, Mozambik, Namibia, Indonezja, Indie, Włochy i wiele inni.


Obecna edycja naszej corocznych targów branży turystycznej Afryki odbędzie się w dniach 13-15 października 2022 r. Sanganai/Hlanganani-World Tourism Expo to nasze krajowe, sztandarowe wydarzenie dla graczy z branży turystycznej, które nadal zapewnia interesariuszom możliwości biznesowe z międzynarodowych rynków źródłowych.

Organizatorzy Sanganai/Hlanganani, Zimbabwe Tourism Authority, zapraszają na kolejną ekscytującą edycję Africa’s Premier Business Exchange 2022 na MeetInZim w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym Zimbabwe w Bulawayo w dniach 13 – 15 października 2022 roku. Partnerzy z całej Afryki i spoza niej zarejestrowali się w wydarzeniu żeby wziąć udział w Sanganai/Hlanganani – Światowej Wystawie Turystyki na #MeetInZim, #VisitZimbabwe i nawiązać kontakt z międzynarodowymi hostowanymi nabywcami i mediami z kluczowych rynków źródłowych na kolejnym fizycznym wydarzeniu B2B.

Sanganai/Hlanganani to sztandarowe wydarzenie w Afryce i idealne miejsce spotkań do rozwijania wysokiej jakości relacji biznesowych poprzez interakcje twarzą w twarz. Podsumowując, możesz prowadzić działalność przez 365 dni w ciągu zaledwie trzech dni, wyprzedzając konkurencję o mile. Zaprezentuj swoje produkty i usługi turystyczne na największej scenie w branży. Nasz zespół nieustannie pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami i ofertami, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z Państwem na tegorocznej edycji Sanganai/Hlanganani-World Tourism Expo 2022.

Targi umożliwiają uczestnikom Sanganai/Hlanganani – World Tourism wiele korzyści korzyści. W tym spotykania i nawiązywanie kontaktów z wystawcami, kupcami, inwestorami i dostawcami usług dla sektora turystycznego z całego świata. Nawiązywanie strategicznego partnerstwa biznesowe ze światowymi graczami z branży turystycznej. Prezentację własnej oferty podróży, produktów i usług. Zdobycie wiedzy o różnych rynkach źródłowych w tym czerpanie korzyści z dobrze zorganizowanych, tematycznych i pouczających międzynarodowych spotkańoraz konferencji turystycznych. Spotkanie i wymianę doświadczeń Interakcja z mediami reprezentującymi wszystkie zakątki świata. Nawiązywanie strategicznego partnerstwa z innymi destynacjami/miastami.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics