Aktualnosci Azja BIZNES Tajwan Transport

EVA Air W CZOŁÓWCE NAJLEPSZYCH LINII LOTNICZYCH NA ŚWIECIE

EVA Air została ponownie uznana za jedną z dziesięciu najlepszych linii lotniczych na świecie w prestiżowym dla branży konkursie Skytrax World Airline 2023. Tajwański przewoźnik zdobył w sumie 12 nagród w różnych kategoriach, w tym m.in.  1. miejsce w kategorii „Najlepsza Premium Economy Class na świecie” oraz 1. miejsce w kategorii „Najlepszy catering Premium Economy na świecie”.


EVA Air została jedną z dziesięciu linii lotniczych na świecie, która otrzymała prestiżowe pięć gwiazdek w rankingu Skytrax za doskonałą jakość i usługi. Nagrody Skytrax oparte są na ankietach przeprowadzonych wśród 20 milionów pasażerów z ponad 100 państw, którzy oceniają 350 linii lotniczych. Badanie trwało między wrześniem 2022, a majem 2023.

Chciałbym osobiście podziękować naszym pasażerom z całego świata za ich stałe wsparcie dla EVA Air. Pragnę szczególnie podziękować naszym pracownikom, którzy nieustannie pracowali nad poprawą jakości naszych produktów i usług przez trzy lata lockdownu spowodowanego pandemią COVID-19 – mówił odbierający nagrodę prezydent EVA Air, Clay Sun. Teraz, gdy ruch lotniczy powraca do poziomu sprzed pandemii, przyspieszamy wprowadzanie nowych usług, ulepszamy udogodnienia i komfort na pokładzie oraz zwiększamy różnorodność posiłków. Oczekujemy, że te zmiany zostaną ogłoszone w drugiej połowie roku i z niecierpliwością czekamy na zapewnienie pasażerom nowych, jeszcze lepszych przeżyć – dodał Clay Sun. 

EVA Air jako pierwsza na świecie wprowadziła Premium Economy Class w 1992 roku, stając się pionierem tej innowacyjnej kabiny w branży lotniczej. W ramach dalszej modernizacji swojej floty, głównie w samolotach B787-9 „Dreamliner”, które zostaną wprowadzone do użytku od połowy 2024 roku, tajwańska linia lotnicza przywróci ulepszoną klasę Premium Economy.

Szereg nagród w konkursie Skytrax World Airline 2023 to nie jedyny sukces tajwańskiego przewoźnika. EVA Air została bowiem ostatnio uznana również za jedną z 20 najbezpieczniejszych linii lotniczych na świecie w AirlineRatings. Tajwański przewoźnik uzyskał siedmio gwiazdkową ocenę bezpieczeństwa plasując się tym samym wśród 25 najlepszych linii lotniczych na świecie.

O EVA AIR 

EVA Air jest członkiem Star Alliance i jedną z dziesięciu 5-gwiazdkowych linii lotniczych na całym świecie według Skytrax. Linie te uplasowały się również na 7. miejscu wśród 10 najlepszych linii lotniczych na świecie według Skytrax i zapewniły sobie dodatkowe miejsca w pierwszej dziesiątce Skytrax za najlepszy catering pokładowy w klasie ekonomicznej, najlepsze linie lotnicze w klasie biznes, najlepszą czystość kabiny lotniczej na świecie, najlepsze usługi lotniskowe na świecie i nie tylko. Zdobyły miejsce w prestiżowym konkursie Condé Nast Traveler 2021, Readers’ Choice Awards dla 10 najlepszych linii lotniczych na świecie, a czytelnicy Travel+ Leisure wybrali go na listę 10 najlepszych międzynarodowych linii lotniczych. Serwis TripAdvisor umieścił go wśród „10 najlepszych linii lotniczych na świecie” i przyznał mu pierwsze miejsca w czterech kolejnych kategoriach w konkursie Travelers’ Choice Awards for Airlines. EVA AIR zajęły także ósme miejsce w rankingu AirlineRatings.com „Top 20 Airlines in the World” w 2022 r. i ponownie zdobyły podobnie wysokie oceny w zakresie bezpieczeństwa i przeciwdziałaniu COVID
w styczniu 2022 r.

Przewoźnik powstał w 1989 roku jako pierwsza na Tajwanie prywatna międzynarodowa linia lotnicza. Jest częścią szanowanej Grupy Evergreen i siostrzaną firmą światowego lidera transportu kontenerowego Evergreen Line. Flota ponad 80 samolotów Boeing oraz Airbus lata do ponad 60 międzynarodowych destynacji w Azji, Oceanii, Europie i Ameryce Północnej, między innymi do Chicago, Houston, Los Angeles, Nowy Jork, San Francisco, Seattle, Toronto i Vancouver.

Więcej informacji na stronie www.evaair.com.

zdjęcia: EVA Air, źródło: Aviareps Poland

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics