ITB Berlin Buyers Circle – Duży biznes najlepiej robi się w małej grupie!
Aktualnosci BIZNES

ITB Berlin Buyers Circle – Duży biznes najlepiej robi się w małej grupie!

Berlin 06 marca 2017r. Kupcy z całego świata dysponujacy dużymi budżetami zakupowymi – ITB Speed Networking Event (Szybki Networking ITB) łączy wiodących nabywców z wystawcami na targach – ta usługa zaoferowana przez organizatora targów umożliwia oszczędność czasu oraz zapewnia jeszcze większy sukces biznesowy.

Szósta edycja ITB Buyers Circle (kręgu kupujących) – miejsce spotkań dla wiodących klientów branży turystycznej, ponownie będzie gościć 1000 nabywców z całego świata. Pracują dla start-upów, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) oraz globalnych graczy, ale przede wszystkim reprezentują sektory turystyki rekreacyjnej, MICE oraz podróży służbowych.

David Ruetz, szef ITB Berlin powiedział: „ITB Buyers Circle jest jednym z wielu sukcesów jakie osiągnęło ITB Berlin. Coraz więcej czołowych nabywców uczestniczy w kolejnych edycjach. W tym roku powitamy zarówno wielu nowicjuszy, jak też i stałych gości. To pokazuje nam, że to ekskluzywne miejsce spotkań dla kupujących utrzymuje właściwą renomę. ”

Kupujący mogli ubiegać się o członkostwo w okresie od listopada zeszłego roku do lutego br. Każde zgłoszenie było oceniane przez międzynarodowy zespół.

Statystyki dla ITB Buyers Circle 2017 przedstawiają się następująco:

  • 90% stanowią osoby decyzyjne
  • 80% to touroperatorzy i biura podróży
  • 70% ocenia perspektywy gospodarcze dla własnego sektora jako dobre
  • 70% działa Europie i na całym świecie
  • 60% ma budżet w wysokości jednego miliona euro lub więcej do dyspozycji
  • około 50% firm zatrudniających do 100 pracowników
  • 40% uczestników odwiedziło ITB Berlin co najmniej 10 razy

Członkostwo w ITB Buyers Circe wiąże się z licznymi korzyściami. Członkowie otrzymują bezpłatny wstęp na ITB Berlin oraz ITB Berlin Convention. Mogą prowadzić swoje spotkania biznesowe w oddzielnych pomieszczeniach i pomimo dużego zgiełku towarzyszącego targom oszczędzają korzystając z szybkich transferów umożliwiających przemieszczanie się pomiędzy obiektami rozlokowanymi na dużym terytorium targowym.

1000 spotkań jednego ranka

ITB Berlin również organizuje imprezy dla określonych – specyficznych grup odbiorców. Oprócz Chińskiej Nocy ITB, która odbędzie się w dniu 8 marca 2017 roku, po raz pierwszy, zorganizowana zostanie ekskluzywna ceremonia, w dniu 10 marca 2017 roku, jak też śniadanie Travel Technology Breakfast tego samego dnia. ITB Speed Networking Event zaspokaja potrzeby nabywców i wystawców o po raz pierwszy oferując system wcześniejszego umawiania spotkań. Do tej pory zostało już umówionych 1000 spotkań, przewidzianych na dzień 9 marca, w godzinach pomiędzy 9.30 a 11.00 rano.

Oficjalnymi sponsorami ITB Buyers Circle oraz ITB Speed Networking Event 2017 są firmy Sundance Travel Group oraz LATIF Group. Pierwsza firma sprzedaje hotele w Egipcie – w Alamein, Kairze i Sharm El Sheikh. Natomiast LATIF Group z inwestycjami wynoszącymi 2,7 mld USD jest wiodącym inwestorem w branży nieruchomości oraz turystyki w Egipcie .

O ITB Berlin i ITB Berlin Convention

ITB Berlin 2017 odbędzie się w dniach od 8 marca do 12 marca tego roku. Od 8 do 10 marca ITB Berlin jest otwarta wyłącznie dla przedstawicieli branży posiadających zaproszenia na targi. Równolegle z ITB Berlin odbywa się ITB Berlin Convention, największa tego typu impreza (od środy 8 marca do soboty 11 marca 2017). Wstęp na ITB Berlin Convention jest bezpłatny dla odwiedzających targi.

Więcej szczegółów można znaleźć na www.itb-convention.com.

Słowenia jest oficjalnym partnerem Convention & Culture dla ITB Berlin 2017. ITB Berlin jest wiodącym na świecie wydarzeniem w branży turystycznej. W 2016 roku swoje produkty i usługi wystawiało łącznie 10.000 firm i organizacji z 187 krajów świata. Targi w tym czasie odwiedziło 180.000 zwiedzających, wśród których 120.000 stanowili przedstawiciele branży.

Akredytacja online na targi na stronie: www.itb-berlin.com/Press/Accreditation/.

(TC)

zdjęcie tytułowe: ITB Berlin 2017 – Oficjalna konferencja prasowa – David Ruetz, Head of ITB Berlin; Karin Zwiers, General Manager, Interface International GmbH; Michael Merbeck, General Manager, Abendsonne Afrika; Tswelopele Cornelia Moremi, Ambassador of the Republic of Botswana to the Federal Republic of Germany; Dr. Martin Buck, Senior Vice President Travel & Logistics, Messe Berlin (l.t.r.)

źródło: ITB Berlin

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics