Magia sawanny w RPA
KSIĘGARNIA ODKRYWCÓW RPA

Magia sawanny w RPA

RPA słynie z diamentów, złota i wspaniałego wina. Zaskakuje kontrastami i wymyka się prostym definicjom. Można tu znaleźć wszystko: luksus i biedę, dziką naturę i cywilizację.
Południowa Afryka jest jedyna w swoim rodzaju, odmienna od reszty afrykańskich państw, niepodobna do Europy. Na smaganym wiatrem, nieprzyjaznym wybrzeżu wyrosły drapacze chmur, monumentalne katedry, ratusze naznaczone wielkomiejskim sznytem, budzące podziw i respekt.


A jednak to nie one są największym magnesem przyciągającym turystów. Tym, co jest prawdziwą perłą RPA, jest dzika przyroda. W parkach narodowych można mieć wrażenie, że trafiło się w sam środek przyrodniczego filmu… A noc na sawannie w szałasie, czy pod namiotem pozostawi wyjątkowe wspomnienia. Dochodzące zewsząd odgłosy zwierząt przyspieszą bicie serce i nic już nie będzie takie jak dawniej…

W Zielonym Przewodniku Michelina znajdziecie listę polecanych parków, które warto odwiedzić, a wśród Park Narodowy Krugera, Tembe Elephant Park, czy Table Mountain National Park. Znajdziecie też mnóstwo ciekawostek o tym pięknym kraju i praktycznych porad.


RPA, Zielony Przewodnik, Michelin, partner wydawniczy Bezdroża

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics