Ryanair OGŁASZA 4 NOWE TRASY Z POLSKI NA LATO
Aktualnosci Polska Transport

Ryanair OGŁASZA 4 NOWE TRASY Z POLSKI NA LATO

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła właśnie 1 nową trasę krajową oraz 3 międzynarodowe do Wielkiej Brytanii, Czech oraz Norwegii. Połączenia będą realizowane od 2 lipca i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. 

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na długo wyczekiwany wypoczynek w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji.
Nowe trasy  
Trasa Częstotliwość tyg.
Wrocław – Olsztyn Mazury 2
Warszawa Modlin – Praga 2
Katowice – Oslo 4
Poznań – Birmingham 2

Z okazji uruchomienia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 113 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do niedzieli 21 marca.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej powiedziała: “Cieszymy się z ogłoszenia 4 nowych tras. Połęcznia będą wykonywane od 2 lipca 2021 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

 Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

 Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 113 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli 21 marca. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics