Bezcenna Chorwacja dla posiadaczy Mastercard
Aktualnosci Chorwacja Miejsca

Bezcenna Chorwacja dla posiadaczy Mastercard

Tego lata polscy turyści, używający kart Mastercard mogą skorzystać z programu Bezcenna Chorwacja. Program umożliwia dostęp do ciekawych ofert gastronomicznych, kulturalnych, rozrywkowych oraz zakupowych.

Dla kilkaset tysięcy Polaków, odwiedzających rok rocznie Chorwację, jest to możliwość poznawania tego kraju w nowy sposób. Mogą korzystać z wyjątkowych ofert dostępnych w ramach programu Priceless Cities firmy Mastercard, do którego dołączyła Chorwacja (www.priceless.com/croatia). Z programu dającego dostęp do szerokiej gamy ofert, z których mogą korzystać wyłącznie posiadacze kart Mastercard.

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej programu posiadacze kart Mastercard otrzymują dostęp do wyjątkowych ofert dostępnych na terenie Chorwacji. Program Priceless Cities udostępnia oferty zapewniające posiadaczom kart Mastercard jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, takie jak uprzywilejowany wstęp na wydarzenia czy oferty specjalne od sprzedawców. Dzięki temu mogą oni lepiej wykorzystać możliwości, jakie dają miasta, w których żyją i do których podróżują.

W programie bierze udział ponad 45 miejsc, w tym kraje i miasta na całym świecie najchętniej odwiedzane przez turystów. Dzięki temu strona http://www.priceless.com/ to uniwersalny adres dla osób szukających wyjątkowych przeżyć w dziedzinie kultury, rozrywki, sportu, gastronomii, zakupów i nie tylko.

(TC)

źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics