Aktualnosci sport

Korty na Orle – wyjątkowe miejsce na tenisowej mapie Warszawy

WTS Orzeł mieszczący się przy ul. Podskarbińskiej w Warszawie (Praga-Południe) to wyjątkowe miejsce, z profesjonalną obsługą i w najwyższym standardzie, nie tylko dla pasjonatów tenisa, ale wszystkich aktywnych ludzi poszukujących idealnego miejsca, w którym zrealizują swoje pasje i swoich dzieci. Dostępnych jest 9 kortów tenisowych najwyższej klasy typu clay, ogrzewanych i krytych najnowocześniejszymi w Europie halami pneumatycznymi.

  • 9 kortów typu clay o nawierzchni ceglanej ze sztucznym oświetleniem, zimą przykrywane są trzema balonami i ogrzewane, latem trzy korty są kryte
  • Prowadzenie kursów tenisa o różnym stopniu umiejętności
  • Siłownia wyposażona w nowoczesny sprzęt
  • Fitness & Health Mamagement
  • Pełne zaplecze: szatnie z prysznicami, sala sportowa, restauracja
  • Parking na 20 samochodów
  • Klimatyzowana sala o powierzchni 200 m2 do organizacji spotkań i ewentów
  • Restauracja

WTS Orzeł powstał w 2014 roku i od początku swego istnienia znajduje się przy ul. Podskarbińskiej 14 w Warszawie. Jego celem od początku jest działanie na rzecz promowania sportu i wspierania rozwoju kultury fizycznej, zarówno najmłodszych, jak i starszych osób. Mało kto wie, że jeszcze niedawno działała tutaj Akademia Tenisowa JC Ferrero Equelite Polska to jedyna w Europie i druga na świecie filia renomowanej hiszpańskiej Academia de Tenis JC Ferrero Equelite, prowadzona przez Juana Carlosa Ferrero – mistrza Roland Garros i lidera rankingu ATP (2003). Jej celem była realizacja planów treningowych, dostosowanych do wieku zawodników, promując zasadę równych szans i indywidualnego podejścia. Celem Akademii była kompleksowa pomoc w rozwoju potencjału sportowego zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych – już od 4 roku życia, a także stworzenie profesjonalnej grupy zawodniczej.

Ale także dzisiaj klubowiczom proponowane są różnorodne zajęcia sportowe. Klub organizuje także imprezy i eventy. WTS Orzeł jest wyjątkowym miejscem, z profesjonalną obsługą, nie tylko dla pasjonatów tenisa, ale wszystkich aktywnych ludzi poszukujących idealnego miejsca, w którym zrealizują swoje pasje. Klienci klubu mogą korzystać również z nowoczesnego stadionu lekkoatletycznego. Organizowane są imprezy sportowe, turnieje tenisowe, zarówno profesjonalne, jak i również amatorskie.

Klub jest czynny w od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 23:00 oraz w weekendy od 7:00 do 20:00.

Link do strony kortów: TUTAJ

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics