Kuba, perła Karaibów
KSIĘGARNIA ODKRYWCÓW Kuba

Kuba, perła Karaibów

Myśl o wakacjach na Kubie pobudza zmysły wielu podróżnych. Przez lata Kuba kojarzyła się przede wszystkim z wypoczynkiem „All inclusive” w pięknych , nadmorskich kurortach, odciętych od reszty kubańskiego świata. A jak jest dziś? 

Dziś można spakować plecak, wykupić bilet do Hawany i w drogę! A potem zajrzeć w każdy zakątek tego egzotycznego kraju. Kuba otworzyła się na turystów indywidualnych.  I ma co pokazać. Wspaniałą kulturę, zabytki i  cudowne plaże, co nie dziwi, zważywszy, że długość jej wybrzeża liczy blisko 5800 kilometrów. Ma też ambicję stać się numerem jeden wśród wyspiarskich państw karaibskich. Z lotu ptaka kształtem przypomina wijącego się krokodyla. Jest w pierwszej dwudziestce największych wysp świata i największą wyspą Morza Karaibskiego. A to oznacza, że nuda nie będzie nam grozić.

Jeśli lubicie podróżować samodzielnie, chcielibyście lepiej poznać historię, kulturę, czy przyrodnicze atrakcje  wyspy, ten przewodnik z serii Bezdroży Classic jest dla was. Znajdziecie w nim wiele informacji praktycznych, szczegółowe opisy miejsc i zabytków, kalendarium wydarzeń kulturalnych, liczne ciekawostki i cenne mapy oraz plany.

———————————

Kuba. Rewolucja w rytmie rumby. Wydawnictwo Bezdroża

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: