Aktualnosci BIZNES MICE

MEETING INDUSTRY SUSTAINABILITY FORUM – NOWE WYDARZENIE JUŻ WKRÓTCE

Premierowa edycja Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023, ESG: Congress and Business Travel odbędzie się już 21 listopada 2023 w Warszawa. Meeting Industry Sustainability Forum (MISF 2023), ESG: Congress and Business Travel to pierwsza edycja międzynarodowego spotkania poświęconego kwestiom ESG w branży spotkań. MISF 2023 to miejsce wypracowania nowych zasad współpracy przez menedżerów ESG oraz przedstawicieli branży MICE. Forum jest platformą do tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla zrównoważonego rozwoju sektora spotkań. Aktualnie organizatorzy przyjmują zgłoszenia partnerów, sponsorów i panelistów.

To forum organizowane po raz pierwszy przez Travel Bidder daje okazję do przedstawienia i omówienia praktyk związanych ze zrównoważonym rozwojem w branży spotkań. Celem jest stworzenie platformy, na której eksperci z różnych dziedzin będą mogli wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na zrównoważoną przyszłość. Gośćmi będą przedstawiciele branży turystycznej, liderzy biznesu, którzy mają znaczący wpływ na kształtowanie strategii ESG.

Forum ma na celu ukazanie, że Polska nie tylko interesuje się kwestiami ESG, ale także aktywnie uczestniczy w globalnych dyskusjach na ten temat oraz przedstawienie Polski i regionu jako miejsc, które podejmują konkretne kroki w kierunku ESG. Dyskusje podczas Forum obejmą pięć tematów: mobility, accommodation, programme, destination i green washing.

Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML), Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA), Fundacja Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego (CMRT), Mazovia Convention Bureau, Polskie Stowarzyszenie ESG, Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Szczegółowe informacje na temat MISF 2023 są w broszurze dostępnej pod poniższym linkiem: https://publuu.com/flip-book/218597/52302 oraz https://www.congressesg.com/ W połowie października zostanie uruchomiona rejestracja dla uczestników Forum.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics