Tylko w Polsce i we Włoszech – WIZZ AIR URUCHAMIA abonament WIZZ MULTIPASS
Aktualnosci BIZNES Transport

Tylko w Polsce i we Włoszech – WIZZ AIR URUCHAMIA abonament WIZZ MULTIPASS

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła swój nowy i długo oczekiwany produkt – WIZZ MultiPass. WIZZ MultiPass to 6-miesięczny plan abonamentowy, który umożliwia abonentom częste podróże do i z ich rodzinnego miasta ze stałą miesięczną opłatą. Polska została wybrana do reprezentowania produktu subskrypcyjnego na 6-miesięczny okres testowy.

Pasażerowie będą mogli korzystać z najnowszego produktu WIZZ od początku maja 2023 r.

Dzięki WIZZ MultiPass abonenci będą mogli od razu zarezerwować lot i odbyć pierwszą podróż zaledwie 5 dni później, w ramach 30-dniowego cyklu subskrypcji. Abonenci będą obciążani uzgodnioną kwotą co miesiąc przez okres 6 miesięcy. Po dokonaniu comiesięcznej płatności, konta subskrybentów zostaną zasilone tokenami, które można wymienić na bilety w jedną stronę lub w obie strony na kwalifikujące się loty Wizz Air.

WIZZ MultiPass można kupić i odnowić 1-go dnia każdego miesiąca, a pasażerowie mogą zacząć latać 5-go dnia. Każda płatność daje 30 dni na loty czyli od 5-go do 5-go. Możliwa jest również wcześniejsza subskrypcja, jeśli do końca miesiąca pozostało mniej niż 5 dni, jednak karta zostanie obciążona 1-go, a loty można rezerwować od 5-go dnia miesiąca.

Korzyści dla klientów

  • WIZZ MultiPass daje abonentom możliwość zablokowania cen biletów i bagażu na cały okres 6 miesięcy bez względu na sezonowość.
  • Raz w miesiącu można włączyć wejście w oferty lotów na polskich trasach międzynarodowych, płacąc opłatę za bilet i bagaż.

Alexandra Avadanei, Chief Revenue Officer w Wizz Air, powiedziała: „Cieszymy się, że możemy wprowadzić nowy, długo oczekiwany produkt dla naszych klientów podróżujących z Polski. Usługa WIZZ MultiPass to świetna okazja dla osób często podróżujących, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych cen bez względu na porę roku. Wierzymy, że dzięki innowacyjnemu produktowi nasi pasażerowie z Polski będą mieli jeszcze więcej możliwości podróżowania do swoich ulubionych destynacji lub odkrywania nowych i zmiany destynacji co miesiąc z abonamentem”

Więcej informacji o nowym programie znajduje się na stronie

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/uslugi-wizz/wizz-multipass

O Wizz Air

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się europejska ultraniskokosztowa linia lotnicza, obsługuje flotę 181 samolotów Airbus A320 i A321. Zespół oddanych profesjonalistów z branży lotniczej zapewnia doskonałą obsługę i bardzo niskie ceny, dzięki czemu Wizz Air jest preferowanym wyborem 27,1 miliona pasażerów w roku finansowym F22 kończącym się 31 marca 2022 r. Wizz Air jest notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod oznaczeniem WIZZ. Firma została niedawno uznana za jedną z dziesięciu najbezpieczniejszych linii lotniczych na świecie przez AirlinesRatings.com, jedyną na świecie agencję oceniającą bezpieczeństwo i produkty, oraz nazwana Linią Lotniczą Roku według Air Transport World (ATW) w 2020 r., a także Linią Lotniczą Roku według Air Transport. Awards w 2019 i 2023 roku – to najbardziej pożądane wyróżnienie, jakie linia lotnicza lub osoba prywatna może otrzymać, w uznaniu osób i organizacji, które wyróżniły się wyjątkowymi wynikami, innowacjami i doskonałą obsługą Wizz Air został również uznany za „Najbardziej zrównoważoną niskokosztową linię lotniczą” w konkursie World Finance Sustainability Awards 2022 oraz „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year” przyznany przez CAPA-Centre for Aviation Awards for Excellence 2022

źródło: mat. prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics